Company Management

 

Jitka Gabrtova - Executive Head

E-mail: gabrtova@keramtech.cz
Tel.: +420 499 739 755

Vojtěch Holec - Production manager

E-mail: vyroba@keramtech.cz
Tel.: +420 499 739 724
Mobil: +420 730 512 420

Petr Prochazka - Commercial Manager

E-mail: prochazka@keramtech.cz
Tel.: +420 499 739 728
Mobil: +420 602 114 904

Rudolf Pšorn

Rudolf Psorn, DiS. - Technical Manager

E-mail: psorn@keramtech.cz
Tel.: +420 499 739 740
Mobil: +420 736 751 813

Roman Businsky - Quality Manager

E-mail: businsky@keramtech.cz
Tel.: +420 499 739 733
Mobil: +420 736 751 814

Zuzana Hofmanova - Financial Manager

E-mail: hofmanova@keramtech.cz
Tel.: +420 499 739 716
Mobil: +420 731 495 390

 

Pavla Jiruskova - HR Manager

E-mail: jiruskova@keramtech.cz
Tel.: +420 499 739 713
Mobil: +420 736 751 809


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace